Mamy Roczek!
Radosne i wesołe świętowanie pierwszych urodzin już za nami  Był tort, szampan (bezalkoholowy), życzenia, a na stronie pojawił się nawet prezent – długo wyczekiwana wyszukiwarka!

Teraz pora na odrobinę statystyki – dla tych, którzy są ciekawi, co się u nas przez te ostatnie 12 miesięcy działo.

Od 28.10.2014 r. w Biblioteczce Malucha pojawiło się 97 nowych recenzji. Opublikowaliśmy wywiady z 6 Autorami, a w Monitorze Wyobraźni opublikowaliśmy 18 propozycji zabaw. Zbieraliśmy książki w ramach akcji „Biblioteczka Małych Pacjentów”, wraz z Blogerkami książkowymi opracowaliśmy „Blog Top 2014”, zorganizowaliśmy konkurs „Książka w Przedszkolu”, do którego zgłosiły się aż 72 przedszkola z całej Polski, a w wakacje – projekt „Rodzinne Wyzwania Wakacyjne”. Od lipca regularnie ukazuje się nasz newsletter.

Podczas 51 tys. wizyt, złożonych przez 36 tys. osób, wyświetlonych zostało 125 tys. podstron, na Facebooku przybyło nam 697 nowych Czytelników. Jesteśmy odwiedzani praktycznie z każdego zakątka Ziemi:

Oj działo się, działo! A przecież przez cały ten czas uczyliśmy się, rozwijaliśmy. Mamy nadzieję, że bogatsi o wsparcie wspaniałych, motywujących do działania Czytelników, a także o własne roczne doświadczenie, możemy jeszcze więcej!

Niebawem na stronie pojawią się wywiady z wybitnymi Twórcami (w wersji audio!), wkrótce wystartują też kolejne projekty. Z pewnością nie braknie też propozycji wartościowych lektur, zabaw czy książkowych konkursów. Dlatego – gorąco zachęcamy – odwiedzajcie Biblioteczkę Malucha jak najczęściej!

28 października 2015