Znamy już imię naszego smoka!
Przez cały czas trwania Smoczego Pikniku Rodzinnego poszukiwaliśmy imienia dla naszego smoka.
A imię jego…

S Z C Z E R B A T E K

Takie imię wylosowaliśmy spośród ponad 200 propozycji złożonych przez uczestników 15. Wielkiej Parady Smoków dla smoka, wykonanego przez uczniów Neo Montesori School w Myślenicach. Wybrał je Dominik Borowski, rodowity Krakowianin.
Wszystkim pozostałym Uczestnikom konkursu dziękujemy za oryginalne i ciekawe propozycje! Nadal można wygrać nagrody w naszych pozostałych konkursach:
Smocza fotka
Smocze usypianki