Serdecznie witamy!

Po 4 latach istnienia Biblioteczka Malucha doczekała się własnego miejsca w wirtualnej przestrzeni. Od teraz to właśnie tutaj zaprasza wszystkich poszukujących wartościowych publikacji dla najmłodszych. Oczywiście na półkach Biblioteczki nie zabraknie także archiwalnych recenzji, zamieszczanych od 2010 roku na portalu przepisnamilosc.pl (wcześniej za-kochanie.pl).

Jak to zwykle bywa, "wyprowadzka z rodzinnego domu" wiąże się z ogromnymi nadziejami, odważnymi planami na przyszłość oraz nowymi obowiązkami. Dlatego Goście Biblioteczki znajdą w niej nie tylko recenzje książek, ale znacznie, znacznie więcej! Spis atrakcji i niespodzianek dostępnych w poszczególnych działach można znaleźć TUTAJ.

Zapraszamy do zapoznania się ze spisem oraz regularnego odwiedzania naszej strony…

12 października 2014